Zakup nowych regałów mago

W domu zamierzam stworzyć taką niewielką biblioteczkę z różnymi książkami. Lubię bardzo czytać i chciałabym taka niewielką bibliotekę w swoim domu. Mam wolny jeden pokój o dość dużych wymiarach. Na stychu mam mnóstwo dobrych książek znanych autorów. Ale jeszcze nie zdołała ich przeczytać. Może było by mi łatwiej jakby były one w tej bibliotece. Ale musze kupić odpowiednie regały.

Regał na różne książki

regały magoMam też tytuł doktora nauk ścisłych. Związku z tym mam mnóstwo naukowych książek, które też gdzieś muszę trzymać. Póki co leżą jedna na drugiej w moim gabinecie. Często z nich korzystam i muszę je jakoś ułożyć. W tym pokoju stworzyłabym sobie działy książek. Podzieliłam bym te, które bezpośrednio związane są z moją pracą ora zna te które są do poczytania dla przyjemności na przykład kryminały. Uwielbiam ten gatunek książek. W sumie mam posprzątany ten pokój i jest on gotowy by wnieść meble. Dlatego też wybrałam się po regały mago do sklepu z meblami. Szukałam już konkretnych wzorów, tak bym mogła stworzyć swoją bibliotekę. Po pierwsze regały te muszą być bardzo solidne i grube. Teraz obecnie mamy dostępne regały, których półki nie do końca są grube. A przypominam, że u mnie na półkach mają pojawić się książki i to dużo. Większość z nich jest dość gruba i ciężka, więc muszę mieć solidne regały. Tak, by pod wpływem ciężaru książek mi się nie wyginały. Z czasem może tak się zrobić, więc półki muszą być wystarczająco grube. Miałam szczęście w tym sklepie meblowym były regały takie jakie szukałam. Teraz tylko musiałam zastanowić się ile ich wziąć. Mają one zajmować większość mojego pokoju, więc trzeba kupić ich odpowiednia ilość. Myślę, że na sam początek kupię z cztery duże regały. Jak nie starczy to dokupię jeszcze.

Lubię czytać książki, zresztą moja praca wymaga tego bym czytała różne książki. Często muszę kupować sobie egzemplarze książek. Zawsze mogą się przydać. Jestem doktorem nauk ścisłych i często piszę różne artykuły, więc musze mieć odpowiedni zasób książek. Dlatego muszę kupić dużo regałów na nie i umieścić je w jednym pokoju, stworzę niewielką bibliotekę domową.