Wynająłem dodatkowe pomieszczenia biurowe

Kiedy przenosiłem się do nowego miasta to nawet nie miałem pojęcia jak bardzo rozrośnie mi się firma. Znalazłem mnóstwo wykwalifikowanych pracowników, których bardzo chętnie przyjąłem do pracy. wynająłem biura od dużego na rynku przedsiębiorcy.

Dział sprzedaży w nowych pomieszczeniach biurowych

wynajem pomieszczeń biurowych - TrzebiniaZ czasem zatrudniałem coraz więcej ludzi i szybko okazało się, że brakuje nam miejsca. Człowiek, od którego wynajmowałem biura oferował w tym samym budynku wynajem pomieszczeń biurowych – Trzebinia i od razu się do niego zgłosiłem. Chciałem, ażeby wszyscy moi pracownicy znajdowali się w jednym budynku i była to dla mnie sprawa najważniejsza. Rozmowa z tym człowiekiem była bardzo rzeczowa i sprawa została postawiona jasno. Dostałem interesujące mnie powierzchnie biurowe i nawet nie musiałem płacić za nie aż tak dużo. W moim zakresie był remont biur i do tego wynająłem ekipę, która wszystkim się zajęła. W wynajętych pomieszczeniach biurowych miał mieścić się cały dział handlowy. Było tam pięć zespołów, z którego każdy liczył sobie po dwadzieścia osób. Pracownicy sprawnie przygotowali pomieszczenia biurowe i dzięki temu moi informatycy podłączyli do każdego stanowiska pracy sprzęt biurowy i komputery. Wszystkim pracownikom nowe pomieszczenia biurowe bardzo się spodobały i stwierdzili, że będą mieli najwygodniej ze wszystkich. Mieli rację, ponieważ do ich dyspozycji było również pomieszczenie socjalne z kuchnią oraz duże łazienki. To była świetna inwestycja i cieszyłem się, że udało się dogadać.

Pod koniec roku wynajmowałem już większość pomieszczeń w tym budynku. Dla właściciela byłem świetnym kontrahentem i nawet dostałem rabat całoroczny na opłaty za ogrzewanie. Dzięki temu zorganizowałem dla swoich pracowników prezenty na święta.