Wymarzone buty adidas terrex

Uważam, że podstawą każdego ubioru, czy stylizacji są buty. Bluzkę, czy spodnie zmieniamy bardzo często, jednak buty już są przeznaczone na co dzień i są z nami praktycznie codziennie. Więc ważne jest to, aby i wyglądały dobrze, i pasowały do każdego koloru ubrań. Nie mogą się jakoś nadzwyczajnie wyróżniać, bo musi panować harmonia w ubiorze.

Zachwyt nad butami z adidasa

buty adidas terrexPrzejechałam się ostatnio do galerii, bo moje dobre buty, w których chodziłam ze dwa lata, już się wysłużyły. Mogłam więc wybrać coś nowego i bardzo mi się to podobało. Uwielbiam buty adidas terrex, które przeglądałam ostatnio w  gazetce reklamowej, którą przysyłają mi co tydzień pod drzwi. Bez wychodzenia z domu, mogę się zorientować w nowej ofercie sklepu. I właśnie takie buty wpadły mi w oko. Jestem kobietą, więc jest dla mnie niezwykle ważne to, w czym chodzę. Mężczyzna wystarczy, że ma wygodne buty i nic więcej mu do szczęścia potrzebne nie jest. Natomiast my mamy zawsze problem i często kierujemy się tylko wizualną oprawą obuwia, nie zważając na wygodę. Mamy nadzieję, że się w końcu rozchodzą, co skutkuje odciskami i obtartymi piętami. Tutaj było zupełnie inaczej. Gdy przymierzyłam buty, w ogóle nie czułam, że mam je na sobie. Czułam się, jakbym była boso i było mi bardzo wygodnie. Jak tylko je zobaczyłam, to już wiedziałam, że muszę je mieć, niezależnie od tego, czy będą do rozchodzenia. Natomiast bardzo ucieszyło mnie to, że są takie wygodne. Od razu je kupiłam i byłam zadowolona z zakupu.

Buty służą mi póki co już miesiąc, wychodzę w nich praktycznie codziennie i zabieram je nawet do pracy. Są cudowne i jestem nimi tak zachwycona, bo w końcu dobrze mi się chodzi. Moje stare buty już się wysłużyły i już zaczynało mi w nich być niewygodnie, a tu taka odmiana.