Winnicowe atrakcje

 

Miejscowa winnica zaczyna coraz bardziej zyskiwać na popularności. Liczba odwiedzających z miesiąca na miesiąc rośnie a to wszystko za sprawą jednych z najlepszych win jakie serwuje nasz winnica. W najbliższym czasie właściciele muszą przygotować się na duża rozbudowę obiektu w celu zapewnienia jej większych zysków.

Rozwój winnicy

winnica z noclegamiW miejscowej winnicy oprócz wysokiej klasy wina można również poznać cały proces jego tworzenia. Właściciele zadbali o to, by turyści mogli poznać historię i proces powstawania wina od momentu zerwania winogrona po jego obróbkę i butelkowanie gotowego już wina. Pomysł okazał się genialny i do naszego miasta zaczęło napływać dużo turystów, zaciekawionych fenomenem wina. W związku z tym trzeba było przerobić obiekt aby winnica noclegi mogła również zaoferować turystom chętnych jej zobaczenia. Dzięki temu wycieczki są organizowane na cały weekend z możliwością noclegu i dokładnego zapoznania się z atrakcjami. Sprawi to że atrakcyjność naszej okolicy wzrośnie,a  sami właściciele z roku na rok, zamierzają powiększać swoja winnice i przerobić ja w przyszłości na luksusowe SPA. Pomyśleć tylko, że cały rozwój rozpoczął się od zamiłowania do robienia domowego wina. Nikt chyba nie przypuszczał, że zwykłe osoby które potrafią robić domowe wino stworzą jedną w największych i najlepszych winnic w całym kraju. Zainteresowanie i popularność przyciągają  turystów z zagranicy w związku z czym, trwają prace nad wycieczkami anglojęzycznymi.

Mamy nadzieję, że to dopiero początek gigantycznego rozwoju miejscowej winnic. Trzymamy kciuki by wszystko ułożyło się pomyśli właścicieli, a pierwsi goście którzy będą mieli okazję spędzić noc w winnicy będą usatysfakcjonowani i będą głosić dobre imię o naszej okolicy i jakości naszego wina. W ofercie, każdy z odwiedzających ma zapewnioną darmową butelkę jednego z win, które najbardziej przypadnie mu do gustu.