Szybka przeprowadzka i przewóz mebli

Niedawno postanowiłem się przeprowadzić, ponieważ znalazłem dobrą pracę w innym miejscu. Wynająłem mieszkanie w Toruniu, a wcześniej mieszkałem w Warszawie. Wiadomo, że pomiędzy tymi miastami jest spora odległość, dlatego musiałem rozwiązać problem z przewozem mebli. Zależało mi na czasie i wygodzie. Jak to załatwiłem?

Przewóz mebli z Warszawy do Torunia

szybki przewóz mebliStwierdziłem, że nie warto jest wynajmować umeblowanego mieszkania, ponieważ do poprzedniego lokum dokupiłem swoje meble. Postanowiłem, że przewiozę je, korzystając z usługi firmy od przeprowadzek. Interesował mnie szybki przewóz mebli, tak, aby przejęcie kluczy od właściciela i wniesienie mebli zajęło mi jeden dzień. Firma którą zamówiłem wykonała swoje zlecenie prawidłowo. Na początku przyjechało do mnie pięciu pracowników, którzy zapakowali wszystkie moje rzeczy. Oprócz mebli było tam sporo kartonów z ubraniami i innymi drobiazgami. Dzięki temu nie musiałem samodzielnie wynosić tych wszystkich przedmiotów do samochodu dostawczego. Po około trzech godzinach byłem na miejscu wraz z transportem. Pracownicy firmy wypakowali moje rzeczy i wnieśli do nowego mieszkania. Meble zostały ustawione tak, jak chciałem, przez co uniknąłem zbędnego przemeblowania. Koszt takiej przeprowadzki to około siedemset złotych. Jest to porównywalne do przewożenia tych rzeczy własnym samochodem, wraz z przyczepką, ponieważ wtedy musisz zrobić zazwyczaj kilka kursów. 

Przeprowadzka może być łatwa, szczególnie jeśli zatrudnia się fachowców od tego. Koszt takiej usługi nie jest za duży, zwłaszcza jeśli planuje się zmianę miejsca zamieszkania przez dłuższy okres czasu. Można z łatwością odłożyć pieniądze, które ułatwią nam przeprowadzkę. Polecam tą usługę każdemu, komu zależy na czasie lub wygodzie.