Superfoods poprawiały moje odżywanie

Jakiś czas temu zaczęłam zastanawiać się nad swoją dietą. Tak na prawdę nie wiedziałam jak się zdrowo odżywiać, ponieważ nie miałam na to czasu. Zwykle moje decyzje były podejmowane sporadycznie i źle na tym wychodziłam. Ostatnio uznałam, że warto wziąć się w garść i udałam się do dietetyka.

Idealne dodatki do mojej diety czyli superfoods 

sproszkowane superfoodsNie znałam się na tym dlatego nie chciałam zdawać się na nie sprawdzoną wiedzę z for internetowych. Mogłam na tym bardzo źle wyjść. Ostatecznie miła pani dietetyk przeprowadziła ze mną wywiad, zapytała o cele i skomponowała kilka zdrowych rzeczy na posiłki. Również poleciła mi nie które sproszkowane superfoods. Wcześniej nigdy o tym nie słyszałam i nie miałam pojęcia o co chodzi. Jednak gdy zaczęłam odkrywać czym są te elementy diety szybko zauważyłam, że wiele osób z nich korzysta. Są to sproszkowane warzywa i owoce, które można dodawać do różnego rodzaju potraw. Na dodatek zachowują wszystkie właściwości i nie mają żadnych konserwantów. Uznałam, że w takim razie warto wypróbować to rozwiązanie, ponieważ może mi się przydać w dodatkach do potraw. Podobno nadawały im bardziej wyrazistego smaku. Zaczynając z dietą wiedziałam, że to nie będzie łatwe zadanie. Nie mogłam się przyzwyczaić do nowych smaków i nie byłam do nich przyzwyczajona. Byłam nie zwykle zadowolona ze sproszkowanych dodatków. Za nie wielką cenę mogłam osiągnąć świetne efekty. Cieszyłam się z tego powodu, ponieważ w końcu robiłam coś ze swoim zdrowiem. Było to dla mnie nie zwykle ważne.

Już po dwóch miesiącach udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Wiedziałam, że jeszcze sporo pracy przede mną ale byłam na dobrej drodze do celu. Miałam odpowiednią motywację i chciałam w końcu mieć lepszą sylwetkę. Bardzo mi na tym zależało, ponieważ od zawsze miałam problemu z wagą.