Posiadam tylko precyzyjne wagi sklepowe CAS

Jestem kierownikiem marketu warzywnego. Właściciel tak bardzo mi ufa, że dał mi wolną rękę w podejmowaniu wszelkich decyzji dotyczących wyposażenia marketu oraz sama zatrudniam pracowników. Współpraca układa się nam na prawdę bardzo dobrze.

Na każdym stanowisku sprzedażowym są precyzyjne wagi sklepowe

precyzyjna waga sklepowa CASKiedy dowiedziałam się, że na rynku pojawiła się precyzyjna waga sklepowa CAS to wiedziałam od razu, że muszę w nią zainwestować. Posiadam niewielki budżet na różne wydatki, ale postanowiłam wszystko przeznaczyć na jeden cel. Wiedziałam doskonale, że taka precyzyjna waga sklepowa CAS musi się u nas pojawić. Kupiłam jeden egzemplarz, który został umieszczony na jednym ze stanowisk. Osobiście pilnowałam jak przebiega tam praca i wyciągałam stosowne wnioski. Sprawa była dla mnie już bardzo oczywista. Taka precyzyjna waga sklepowa CAS musi się naleźć na każdym ze stanowisk i to natychmiast. Postanowiłam porozmawiać z właścicielem marketu. Mimo, iż mam wolną rękę w podejmowaniu decyzji to środki finansowe on przekazuje i zawsze informuję go o wszystkich wydatkach na bieżąco. Poszłam na rozmowę bardzo dokładnie przygotowana. Wiedziałam również, że szefowi ta precyzyjna waga sklepowa CAS od razu się spodoba jak powiem mu o różnicach jakie są. Nasze stare wagi nie są wystarczająco dokładne i nie raz zawyżają bądź zaniżają ciężar a nie chcemy sobie pozwalać więcej na takie pomyłki. Taka precyzyjna waga sklepowa CAS była dla nas idealnym rozwiązaniem i to na długie lata. Szef się naturalnie zgodził.

Od teraz to na wszystkich stanowiskach są takie wagi precyzyjne i klienci są z tego zadowoleni. Nasz sklep dzięki temu również zaczął osiągać wyższe przychody, chociaż nawet nie brałam tego pod uwagę. Inwestycja przyniosła same korzyści.