Pierwsza pościel dla mojego dziecka

Już nie długo ba za dwa miesiące na świat przychodzi nasze pierwsze dziecko. Od jakiegoś czasu gromadzę już wyprawkę i stopniowo kupuję wszystkie niezbędne akcesoria. Wózek już zamówiony a łóżeczko i ciuszki pokupowane. Zostały mi już ostatnie pozycje z zakupowej listy.

Pościel dla niemowlaka – kolorowa i miękka

kolorowe zestawy pościeli dla niemowlątDziś postanowiłam poszukać kolorowej pościeli dla naszego synka. Postanowiłam poszukać w Internecie, ponieważ można znaleźć tam największy wybór. Znalazłam sklep internetowy, który oferuje kolorowe zestawy pościeli dla niemowląt. Pani prowadząca sklep sama szyje zamówienia od klientów. Każdy ma możliwość złożenia indywidualnego zamówienia. Do wyboru jest mnóstwo kolorowych materiałów. Można łączyć je ze sobą w dowolny sposób. Jeżeli ktoś nie ma pomysłu jaką pościel uszyć, na stronie są umieszczone już gotowe rozwiązania kolorystyczne. Z uwagi na to, że wzorów jest tak dużo i chciałoby się kupić wszystkie ja wybrałam dwa zestawy pościeli. Jeden to materiał we wzór kosmiczny – statki i planety po jednej postronnie a po drugiej granatowy w białe kropeczki a drugi kolorowe autka połączone z kolorowymi paseczkami. Materiały używane do szycia pościeli są wykonane w stu procentach z bawełny. Są miękkie i przyjemne w dotyku. Do tego wybrałam wypełnienie poszewki i poduszki w wersji letniej, czyli bardzo cieniutkie i oddychające. W ofercie sklepu znajduje się również wypełnienie grubsze, idealne na zimę.

Zamówienie powinno być zrealizowane w ciągu 3 dni. Już nie mogę się doczekać aż na żywo zobaczę efekt końcowy. Oprócz kołderek i poduszek sklep oferuje także inne akcesoria dla dzieci. Są takie śliczne, że najchętniej kupiłabym wszystkie. Muszę jednak przystopować z zakupami a po urodzeniu synka dopiero się okaże czego nam jeszcze brakuje.