Najmodniejsze czapki młodzieżowe

Mój chrześniak jakiś czas temu skończył szesnaście lat. Ja od czasu gdy jest już nastolatkiem zazwyczaj nie wiem co mu kupować na urodziny. Zazwyczaj dawałam mu po prostu pieniądze. Jednak tym razem postanowiłam kupić też jakiś chociaż mały upominek.

Zakup czapki na prezent

Czapka Mitchell and NessJednak danie pieniędzy jest takim dla mnie pójściem na łatwiznę. Rozmawiałam się siostrą o tym co teraz byłoby dla niego najlepsze. Ona powiedziała mi, że dużą uwagę przykłada ostatnio do swojego wyglądu. Podejrzewam, że jest już po prostu w takom wieku, że zaczynają podobać mu się dziewczyny. Także ubrania są dla niego teraz bardzo istotne. Postanowiłam więc po pracy pojechać do galerii handlowej i kupić tam coś odpowiedniego. Koleżanka z pracy, która ma syna w podobnym wieku powiedziała mi gdzie się udać, do jakiego sklepu. Ja jednak nie znałam się na markach, które lubią młodzi ludzie. W pierwszym sklepie zobaczyłam, że jest duży wybór kolorowych ubrań. Usłyszałam też przypadkiem jak chłopiec, który tam był opowiadał o czapce, która mu się bardzo spodobała. I ja postanowiłam przyjrzeć jej się bliżej. Była to czapka Mitchell and Ness, która była oryginalna. Tamten chłopiec opowiadał o tym, że jest to coś bardzo modnego i że on też by taką chciał. Obejrzałam ją dokładnie. Była bardzo solidnie wykonana. I na pewno mogła się podobać. Cena za nią też nie była mocno wygórowana. Pani w sklepie powiedziała mi, że teraz te czapki wśród młodzieży są modne.

Zdecydowałam się więc ją kupić. Gdy szłam do chrześniaka obawiałam się jednak tego czy dobrze zrobiłam robiąc mu taki prezent. Gdy jednak zobaczył czapkę był zachwycony. Powiedział, że już dawno chciał ją kupić. Świetnie też na nim leżała. Moja siostra była pod wrażeniem, że tak świetnie potrafiłam wybrać coś dla niego.