Muzyka na eventach a zainteresowanie

 

Jestem osobą, która dosyć mocno interesuje się muzyką, jam również reklamą. Mam własną firmę, która jak wiadomo musi być promowana. W dzisiejszym świecie bowiem bez tego ani rusz. Nie da się prowadzić skutecznie biznesu, zwłaszcza na początku, nie mając odpowiedniej reklamy.

Reklama w postaci muzyki eventowej

GlamBeat w BydgoszczyJa zwykle podchodzę do kwestii promocji w dość niestandardowy sposób. Staram się bowiem wyróżnić z tłumu. Wydaje mi się, że w miarę udaje mi się to osiągnąć. Oczywiście, nie każda akcja jest udana. Ostatnio jednak akurat mi się udało. Postanowiłem wyróżnić moje stanowisko na evencie poprzez dobrą muzykę. Zatrudniłem do tego specjalny zespół, który wykonywał różne popularne utwory w nowych aranżacjach. Przyznam, że sam byłem zachwycony ich wykonaniami. Czy jednak przekładało się to realnie na sprzedaż moich produktów? Nie do końca. Nie było to działanie, które z całą pewnością zwiększyło sprzedaż. Na pewno jednak zwróciło uwagę na moją ofertę, a o to przecież głównie chodzi na eventach. Mogłem wówczas prezentować swoją ofertę różnym osobom i byłem z tego powodu bardzo zadowolony. Nie zawsze mam bowiem tylu słuchaczy. Szczerze mówiąc, moja firma dopiero raczkuje, a ja staram się testować rozmaite metody po to, aby móc osiągać coraz więcej. Zespół, który zatrudniłem na tych kilka godzin nie był tani, ale wiem, że moja akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem i zdaje się, że nawet ktoś nagrał te występy. Był to bowiem event zupełnie niezwiązany z kwestiami muzycznymi.

Raczej nikt nie spodziewał się takiej oprawy, a moim celem było zwrócenie na siebie uwagi. Myślę, że to robię najlepiej. Jeśli kogoś interesowałby zespół na event czy jakąś inną okazję, to warto zajrzeć sobie na stronę internetową GlamBeat w Bydgoszczy.

Więcej informacji pod adresem www.glambeat.pl