Korzyści z zakupu tunelów obkurczających

Pakowanie różne rodzaju produktów bywa zmorą niejednego właściciela hurtowni. Pakowanie jest obarczone zapotrzebowaniem na dużą ilość pracowników i jest czasochłonne. Pomocną dłoń w ich kierunku wyciągają producenci maszyn do pakowania. Jednym z typów takich urządzeń są tunele do pakowania w folię termokurczliwą.

Korzyści z kupna tunelu obkurczającego 

nowe tunele obkurczającePierwszą z zalet wynikających z posiadania takiego urządzenia jest jego cena. Nowe tunele obkurczające to koszt około czterech tysięcy złotych. Wykonuje on współmierną ilość pracy w ciągu godziny co trzech pracowników pakujących ręcznie. Jego średnia wydajność to około dziesięciu metrów bieżących folii na minutę. Oznacza to, że w ciągu minuty urządzenie jest w stanie zapakować tyle produktów ile się zmieści w wyżej wspomnianej ilości folii. Nowe tunele są wyposażone w grzałki kwarcowe oraz silny nadmuch czystego powietrza, zapewnia to idealne i równomierne kurczenie się folii. Tunele w połączeniu ze swoją wydajnością są bardzo oszczędne. Nie zużywają nadmiernej ilości materiału pakunkowego i nie produkują dużej ilości odpadów. Urządzenia są wyposażone w bardzo rozbudowany system regulacji pozwalający na pełną kontrolę nad pakowaniem. Pozwala to na pakowanie produktów dosłownie o każdym kształcie i różnej ich ilości jednocześnie. Tunele grzewczo-przelotowe są zazwyczaj kompatybilne ze zgrzewarkami kątowymi. Umiejscowione na końcu całej linii produkcyjnej idealnie dopełnia cały proces wytwórczy.

Tunele zgrzewające wiodą prym wśród innych urządzeń pakujących. Ich rosnąca popularność sprawia, że mamy do nich coraz lepszy dostęp połączony z większym wyborem. Mamy wielu dystrybutorów na terenie Polski więc ani z zakupem ani z serwisem gwarancyjnym nie powinno być problemów. Polecam zastanowić na zakupem takiego urządzenia do swojej hurtowni.