Fotelik z kategorii wagowej 9-36

Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o foteliki samochodowe, im nasze dziecko jest większe, tym z coraz większą uwagą przyglądamy się kupowanym przez nas fotelikom. Chcemy bowiem, by były one wytrzymałe i były w stanie w odpowiedni sposób zagwarantować bezpieczeństwo naszemu dziecku bez czas dłuższy niż jeden sezon.

Inwestycja w fotelik samochodowy Recaro

mocny fotelik samochodowy recaro 9 36Producenci fotelików samochodowych, w tym również firma Recaro, w swojej ofercie proponują nam foteliki, które mogą „rosnąć” wraz z dzieckiem. Są to foteliki przeznaczone dla dzieci mieszczących się w kategorii wagowej od 9 do 36 kilogramów. Oczywiście, by możliwe było użytkowanie fotelika przez wszystkie lata, które będą powiązane z odpowiednią wagą naszego dziecka, fotelik musi być wykonany przy użyciu odpowiednich materiałów. Z tych względów niezwykle dużą popularnością na rynku cieszy się mocny fotelik samochodowy Recaro 9 36. Fotelik tego typu wykonany jest z materiałów, które są wytrzymałe na obciążenia, a jednocześnie nie poddają się zewnętrznym uderzeniom, tworząc tym samym bezpieczną przestrzeń dla dziecka, które siedzi w tego typu foteliku. Foteliki dostarczane przez firmę Recaro są produktami łatwymi w czyszczeniu, dzięki czemu ich użytkowanie przez lata może być nie tylko bezpieczne, ale również w pełni estetyczne. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji fotelika jest on w stanie funkcjonować przez kilka lat w stanie bardzo zbliżonym do tego, jaki prezentował w dniu zakupu.

Jeśli chodzi o foteliki dedykowane dzieciom starszym, firma Recaro dokłada wszelkich starań, by były one wyposażone w dodatkowe funkcjonalności takie jak chociażby odtwarzacz muzyki, który w przypadku dziecka starszego może okazać się funkcjonalnym dodatkiem doskonale umilającym podróżowanie z rodzicami.