Co roku chodzę do sklepu z petardami

Ja to lubię zimę, bo wtedy jak spadnie śnieg to jest bardzo wesoło. Drugim atutem są święta oraz oczywiście sylwester, który lubię najbardziej. Zawsze z kumplami organizujemy imprezę i kupujemy mnóstwo petard, żeby o północy mieć czym świętować nadejście nowego roku.

W sklepie jest do wyboru zawsze mnóstwo petard

sklep z petardamiOd wielu lat jest u nas sklep z petardami, do którego zawsze chodzę. Sprzedaje tam taki pan w średnim wieku, którego bardzo polubiłem. Zawsze ma ogromny wybór i niskie ceny. Mam w czym wybierać. Ten sklep z petardami jest moim ulubionym i tylko tam chodzę. W sumie w okolicy nie ma innych ale nawet niczego nie szukałem. Co roku kupuję inne petardy, bo jest ich tak dużo, że chcę wszystkie wypróbować. Okazję mam tylko raz w roku i nie wyobrażam sobie świętowania bez petard. Moi kumple tak samo jak ja kupują w tym sklepie petardy i zawsze na zakupy chodzimy razem. Jednak każdy wybiera petardy takie, jakie chce i robimy to samodzielnie. Marcin na przykład uwielbia takie, które dają głośny huk. Eugeniusz woli zimne ognie. Nasz sklep z petardami ma wszystko dostępne i zawsze każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Sklep działa w sumie w okresie zimowym jak zbliża się sylwester. W pozostałym okresie facet sprzedaje jakieś artykuły gospodarstwa domowego i produkty przemysłowe. Uprzedza nas zawsze wcześniej kiedy będzie miał dostawę, bo zaczynamy do niego zaglądać już w październiku. Zawsze odłożę wcześniej pieniądze, żeby wszystko wydać na petardy. Uwielbiam ten okres.

W tym roku to dopiero zaszalałem, bo kupiłem najwięcej petard jak do tej pory. Chłopaki to mi aż pozazdrościli, ale oni również całkiem nieźle się obkupili. Czeka nas na prawdę huczna zabawa i jesteśmy do niej kompleksowo przygotowani. Będzie super.