Auto ze sprawnym zawieszeniem

 

Byłem handlarzem i radziłem sobie całkiem nieźle. Sprowadzałem różne marki samochodów z zagranicy i sprzedawałem je na rynku krajowym. Oferowałem mnóstwo dobrych samochodów i klienci darzyli mnie zaufaniem. Wszystkie auta przed sprzedażą były naprawiane. 

Tanio naprawione zawieszenie w sprawdzonym warsztacie

naprawa zawieszenia RzeszówCzęsto sprowadzałem uszkodzone auta, które zlecałem naprawiać w zaprzyjaźnionym warsztacie. Dzięki temu w niskiej cenie dokonywałem napraw a samochód sprzedawałem w nieco wyższej cenie od rynkowej. Klienci wiedzieli, że kupują dobry samochód bez żadnych wad czy usterek. Ostatnio sprowadziłem dość młody rocznikowo pojazd, ale miał on zepsute zawieszenie i musiałem je szybko naprawić. W warsztacie, z którym współpracowałem była wykonywana naprawa zawieszenia Rzeszów i od razu dostarczyłem tam ten samochód. Właścicielowi warsztatu od razu zakomunikowałem o aucie z zawieszeniem do naprawy i przygotował dla mnie stanowisko. Obiecał zająć się naprawą od razu i byłem mu za to wdzięczny. Naprawa zawieszenia nie była kosztowna, ponieważ udało się pozyskać tańsze części. Właściciel warsztatu zawsze dbał o mnie jako klienta i nigdy nie narażał mnie na niepotrzebne koszty. Zawszenie zostało naprawione i przy okazji wymieniono olej w samochodzie wraz z filtrami. Mogłem przeznaczyć auto na sprzedaż. W ogłoszeniu umieściłem informację, że auto jest po wymianie zawieszenia i oleju, ponieważ chciałem, żeby potencjalny klient posiadał wszystkie niezbędne informacje.

Samochód od razu udało mi się sprzedać. Pierwszy klient, który umówił się na spotkanie, żeby go obejrzeć od razu zdecydował się na zakup. Zawieszenie było nie do zdarcia po naprawie i byłem pewny, że sprzedałem klientowi samochód, który będzie mu służył przez długie lata.